O opowiadaniu

Tytuł bloga: "Niewierne Uczucia" (Ang. "Unfaithful Feelings" )
Autorka: Foxi
Główni bohaterowie: Claudia Horan, Leon Blanco, Niall Horan, Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne, Louis Tomlinson
Bohaterowie drugoplanowi: Megan Harris, Brenda Collins, Ashley Allen, Perrie Edwards, Eleanor Calder
Gatunek: DramatRomans
Czas akcji: 1 lipiec 2013r - 29 sierpień 2013r
13 grudzień 2013, ?
Miejsce akcji: Londyn/Wielka Brytania; Dublin, Mulligar/Irlandia
Opis: 

Claudie jest przeciętną nastolatką z problemami. Kiedy jej nudne życie zaczyna kręcić się wokół jej sławnego brata i jego kolegów z zespołu nic nie jest już takie samo. Dziewczyna zakochuje się. Sprawy zaczynają się komplikować i nic nie idzie po jej myśli. Kim tak naprawdę jest Harry i czy jego zamiary są prawdziwe? Kim jest Louis? Czy naprawdę jest tak wesoły i cieszy się z każdej chwili? Dziewczynie wydaje się, że jest oszukiwana. Dlatego w Sylwestra wypowiada życzenie, które przewraca jej życie o trzysta sześćdziesiąt stopni. Claudie zmienia się. Jej więź z przyjacielem jest wyjątkowa. Zayn odkrywa, że Claudie zaczyna mu imponować. Czy Ashley jest wierną przyjaciółką? Dziewczyna rzuca studia. Czy ludzie się zmieniają? Czy tajemnicze zachowanie Liam'a wpłynie na ich przyjaźń? Czy Zayn rzeczywiście jest zarozumiałaym i aroganckim dupkiem? A może to miano powinniśmy przypisać Harry'emu? Jaki związek ma Perrie z tą historią? Kim jest Diego?

Informacja: Wszystko to tylko i wyłącznie fikcja literacka. Wydarzenia z opowiadania nigdy nie miały miejsca w świecie rzeczywistym. To co tu, tworzę jest wytworem mojej wyobraźni.

3 komentarze:

 1. Można gdzieś zobaczyć 1 część bloga ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że tak :) W spisie treści możesz wrócić do jakiekokolwiek rozdziału :)

   Usuń
 2. Jeśli jej życie zmieniło się o 360 stopni to się nie zmieniło zatoczyło koło i jest na tym samym torze. Chyba ze chodzi o 180 czyli w druga strone to ma sens :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy